NASZ PROJEKT AL/14/05/18 Administracja samorządowo – skarbowa

Studia: Licencjat praktyczny , 180 ECTS.

Studia na kierunku administracja samorządowo – skarbowa pozwolą na przyswojenie studentowi wiedzy z zakresu prawa administracyjnego z elementami traktującymi o aparacie fiskalnym państwa i jego funkcjonowaniu.

On-Line

( na podstawie posiadanych udokumentowanych:  części studiów , pracy, staży, certyfikatów istnieje możliwość zaliczenia niektórych przedmiotów)

• Korzystanie z platformy ON-LINE
  • Zaliczanie przedmiotów przez  prace pisemne i  projekty według programu studiów
  • Konsultacje z wykładowcami przez Skype,
  • Korzystanie z wykładów przez video-konferencje
  • Korzystanie z Wirtualnej Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Korzystanie Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Konsultacje i możliwość uczestniczenia podczas zajęć studiów niestacjonarnych  10 zjazdów w ciągu roku w piątek i sobotę.
  • Zaliczenia egzaminacyjne : pisemne i przez Skype, egzaminy ustne  w Uczelni
  • 480 godzin praktyka zawodowa , możliwa 3 miesięczna praktyka  w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • Studia wspomagane są : platformą dydaktyczną, platformą kształcenia na odległość,  platformą językową.
  • Student korzysta z tutora,
  • Student korzysta ze stypendiów socjalny, naukowych, sportowych (+- 800zł przez 10 miesięcy)
DODATKOWE CERTIFIKATY w ciągu studiów student zdobywa:
  • ICCI,
  • ECDL,
  • Certyfikaty językowe:  EN, DE, FR, IT, ES ;
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,
  • Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.
Sylwetka absolwenta

Dyplom licencjata umożliwia kontynuację kształcenia na studiach II stopnia zarówno w Akademii Polonijnej, jak i w innych uczelniach europejskich.

Akademia  Polonijna odnotowuje  sukces w kształceniu a 99% studentów kończy studia licencjackie  a 93% absolwentów studiów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy po otrzymaniu dyplomu licencjata.

Akademia Polonijna to przede wszystkim świetna kadra pedagogiczna z wieloletnimi sukcesami w kształceniu ,która stawia na praktyczne wykorzystanie przyswojonej wiedzy i umiejętności, dostęp do praktyk u przedsiębiorców i innych specjalistów współpracujących z naszą uczelnią ,szerokie zaplecze edukacyjne ,dostęp do najnowszych platform  i programów edukacyjnych i specjalistycznych , szerokie zaplecze socjalne (możliwość uzyskania różnorodnych stypendiów min. sportowego, socjalnego, naukowego), atmosfera sprzyjająca procesowi edukacji. U nas warto studiować !

Opłata rekrutacyjna – 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni.

• 85 1160 2202 0000 0001 8573 5068
  • Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna:

• jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów,
  • jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

studia online
10 rat po 450  PLN
2 raty po 2 250 PLN
1 rata 4 500 PLN
Stypendia dla studentów

Nasi studenci mają dostęp do licznych stypendiów:

1. Stypendium MNISW
  2. Stypendium socjalne (800 zł/m-c)
  3. Stypendium dla niepełnosprawnych z grupą inwalidztwa (1000zł /m-c)
  4. Stypendium naukowe
  5. Stypendium sportowe
  6. Zapomoga
  7. Stypendium studiów w ramach  Erasmus+ (+/- 800 EUR/m-c)
  8. Stypendium “Praca za granicą” w ramach Erasmus+ (+/- 600 EUR/m-c)
  9. Dla studentów z Kartą Polaka
  10. Ulga dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (15%)

Masz pytanie w sprawie programu? Napisz do nas!